KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 14619496
nr 1461 9496
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Pastell, Signerad a tergo, 10,5x7,5, yttermått inklusive ram: 21x19 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 18 april 2022
kl 20:16:33
13/4 21:56:43
150 kr
16/4 08:01:15
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson